General Plastic, a.s., recyklácia PET materiálov

Spoločnosť General Plastic a.s. je najväčším spracovateľom recyklovaných PET materiálov na Slovensku a jedným z najväčších výrobcov PET predliskov v strednej Európe.

General Plastic, a.s., recyklácia PET materiálov

General Plastic, recyklácia PET materiálov, výroba LDPE zmršťovacej fólie Kolárovo

Spoločnosť General Plastic a.s. je najväčším spracovateľom recyklovaných PET materiálov na Slovensku a jedným z najväčších výrobcov PET predliskov v strednej Európe.

Adresa: Priemyselný areál 3677 946 03 Kolárovo
Telefón:035 / 7902 512
E-mail:office@generalplastic.sk

Spoločnosť General Plastic, a.s. vykupuje PET fľaše:
roztriedené podľa farby na transparentné, modré, zelené a olejové
zmiešané všetkých druhov, rozdelené na ružovo/hnedé a ostatné farby ako čierna, oranžová, červená, zlatá a pod.

Výkupná cena sa stanovuje na základe mesačných objednávok a je EXW na sklade dodávateľa t.j. dopravu zabezpečujeme sami vlastnou alebo externou dopravou. Z toho dôvodu by mali byť PET fľaše spracované do formy balíkov, aby bola uľahčená preprava materiálu. Recyklačný proces PET fliaš realizujeme podľa medzinárodných štandardov a prebieha na troch technológiách s celkovou kapacitou 2,5 tony za hodinu.

Výsledným produktom recyklácie PET fliaš je poloprodukt, tzv. praná vločka, ktorú:

- používame na ďaľšie spracovanie, výsledkom je tzv. vločka dekontaminovaná
- ponúkame na odpredaj

PET vločky sú vysokokvalitný materiál vhodný na ďalšie spracovanie, ako napr. výrobu dekontaminovaných vločiek, vlákien, netkaných textílií, fólií, extrudovaných profilov, vstekovaných dielov, viazacích pásiek a pod. Číre vločky vyrobené za prísne stanovených podmienok a so špecifickými vlastnosťami sú vhodné na výrobu PET fľašového regranulátu, tzv. „proces z fľaše na fľašu“.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.