POLIFARBE SK, predaj farieb, zateplovacie systémy Kolárovo

Predaj farieb a emailov.

POLIFARBE SK, predaj farieb, zateplovacie systémy Kolárovo

Polifarbe SK, predaj farieb, poradenstvo Kolárovo

Predaj farieb a emailov.

Adresa: Priemyselný areál 2779, Kolárovo
Telefón:0905 442 336
E-mail:info@polifarbesk.sk

Zákazník a jeho nároky i požiadavky sú impulzom pre neustále zdokonaľovanie postupov a metód uplatňovaných v spoločnosti POLIFARBE SK spol. s r.o., ktorá sa zaviazala poskytovať klientom dokonalý servis. Na to je potrebné veľké množstvo dôvery zákazníkov. Táto dôvera môže existovať a prehlbovať sa iba vtedy, ak sa služby spoločnosti POLIFARBE SK spol. s r.o. prejavujú najvyšším stupňom serióznosti, spoľahlivosti, dôveryhodnosti a profesionálnych schopností.

Požadovaná kvalita našich výrobkov závisí vo veľkej miere aj od odbornosti a profesionality našich domácich a európskych dodávateľov surovín, technológii a služieb, čo sa pozitívne prejavuje v kvalite našich výrobkov. Chceme, aby sa naše výrobky dostali k naším zákazníkom vo výbornej kvalite a za priaznivé podmienky.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.