ZOLZSO, spol. s r.o., náhradné diely na mopedy eshop

ZOLZSO, spol. s r.o., náhradné diely na mopedy eshop

ZOLZSO, Distribúcia náhradných dielov na mopedy Simson, Babetta, Jawa E-shop

Adresa: Priemyselná oblasť 2970, 946 03 Kolárovo
Telefón:0949 450 130
E-mail:info@motozolzso.sk

V našom elektronickom obchode ponúkame náhradné diely na motorky Babetta(210,207,225), Simson(S50, S51, Enduro, Skuter), JAWA(20, 21, 23, 50, 175, 250, 350).

Diely si môžete vyhladávať v tzv. hromadných kategóriách(Motor, Rám, Vidlica, Elektro) alebo v detailných kategóriách, ktoré sú zoradené podla strán katalógu danej značky motorky. Náš sortiment sa snažíme rozširovať a aktualizovať čo najčastejšie.

Postupne pridávame nové diely do ponuky ktoré nájdete aj v kategorii NOVINKY. V prípade že hľadaný produkt u nás nenájdete, kontaktujte nás a pokúsime sa ho zabezpečiť. Napríkad pneumatiky na motocykle vieme zabezpečiť takmer v každom rozmere.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.